Koncerty

FLERET a hosté

FLERET a hosté

Koupit lístky

FLERET a hosté - výroční koncert "Zafúkané 30"

Od ryze folkových začátků, přes nepřehlédnutelné přitvrzení zvuku a následnou sedmnáctiletou spolupráci se zpěvačkou Jarmilou Šulákovou, se kapela dopracovala až do současné koncertní podoby. Léty ověřený tandem Hrachový (kytara) – Bartošík (housle) doplňuje trio vynikajících muzikantů – kytarista Vítek Rokyta, baskytarista Radek Postava a bubeník Rosťa Koplík. Svým osobitým a originálním projevem baví fanoušky po celé zemi. Během 40 let natočil Fleret víc než devatenáct alb. V roce 2024 vstupuje do své 41. sezóny s repertoárem zcela nových, ale i starých osvědčených pecek, kdy nejedna píseň již zlidověla.

V roce 2025 tomu bude 30 let, kdy u vydavatelství Tonus vychází v pořadí třetí deska Fleretu, která nese název Zafúkané. Je pestrá, různorodá, prorostlá valašskými folklórními kořeny a přitom neztrácí nic na své tvrdosti. Samozřejmě obsahuje megahit a jednoznačně nejhranější věc kapely - písničku Zafúkané, která brzy dominuje v nejedné rádiové hitparádě, a fanoušci si bez ní dodnes nedovedou představit jediný koncert. 

Oslavy tohoto jubilea kapela Fleret odstartuje ve Zlíně výročním koncertem Zafúkané 30, na který přizvala i své přátelé - Zuzanu Šulákovou, Jindru Kejaka, AG Flek a další. 

Doba koncertu je 3 hodiny s přestávkou.

 

Partner zlínského koncertu: